image
image
image
image
image

درباره بردبار

بردبار ترابران هوشمند

بردبار به‌عنوان معتبرترین سامانه اعلام بار سراسری آماده همکاری و ارائه خدمات به کلیه شرکت‌های باربری و متصدیان حمل و نقل کالا است. سیستم هوشمند اپلیکیشن بردبار این امکان را فراهم کرده است تا متصدیان و شرکت‌های حمل بار بین شهری در هر ساعت از شبانه‌روز با مراجعه به اپلیکیشن بردبار، سریع و آسان درخواست ارسال بار خود را ثبت کرده تا در کوتاهترین زمان، با نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین کامیون محموله‌هایشان را ارسال کنند.

image
image
image
image
image
image

ویژگی‌های حیرت‌انگیز

امن

باری که شما ارسال می‌کنید کاملاً صحیح و سالم به مقصد خود می‌رسد چرا که امنیت ارسال بار توسط تیم بردبار و رانندگان ما تامین می‌شود

آنلاین

دیگر نیازی به جستجو و گشت‌وگذار برای یافتن سیستم ارسال بار سریع و مطمئن، نیست. فرآیند هماهنگی توسط اپلیکیشن بردبار، کاملاً آنلاین انجام می‌شود.

پاسخگویی 24ساعته

سیستم پاسخگویی 24 ساعته توسط تیم ما ارائه می‌شود و شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز با ما در ارتباط باشید.

راحتی در پیداکردن

با سیستم حمل و نقل هوشمند، هم رانندگان و هم صاحبان بار می‌توانند سریع‌تر و راحت‌تر به یکدیگر متصل شوند و فرآیند ارسال بار سریع‌تر پیش برود.

پشتیبانی

ارسال بار توسط تیم ما با پشتیبانی همراه است و در صورت بروز مشکل، می‌توانید وضعیت بار خود را از ما پیگیری کنید.

افزایش درآمد

به دلیل تسریع فرآیند یافتن بار توسط رانندگان، آن‌ها می‌توانند تعداد بار بیشتری در ماه تحویل بگیرند و بنابراین، این سیستم باعث افزایش درآمد رانندگان می‌شود.

image
image
image
image
image

اپلیکیشن جذاب و کاربردی

بردبار برای تشکیل یک سیستم برای حمل و نقل هوشمند، دو اپلیکیشن طراحی کرده است. یکی برای رانندگان و یکی برای ارسال‌کنندگان. توسط این اپلیکیشن‌ها، رانندگان و کسانی که قصد دارند بار ارسال کنند، می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و فرآیند ارسال بار را سریع‌تر و راحت‌تر انجام بدهند. از مزایای این سیستم حمل و نقل هوشمند، می‌شود به اطمینان بیشتر طرفین به دلیل وجود پشتیبانی بردبار، تسریع ارسال بار، راحت‌تر شدن یافتن رانندگان و افزایش درآمد ماهیانۀ رانندگان اشاره کرد.

image

مزایا

سوالات متداول

image
image
image
image
image
image

دانلود اپ

اپلیکیشن‌های بردبار برای رانندگان و صاحب بار قابل دریافت هستند. در صورتی که راننده هستید بایستی از اپلیکیشن ویژۀ رانندگان و اگر قصد ارسال بار دارید، از طریق اپلیکیشن ویژۀ صاحب بار استفاده کنید. استفاده از اپلیکیشن به فرآیند ارسال بار بسیار سرعت می‌بخشد. همچنین کار با اپلیکیشن بردبار بسیار ساده است. محیط آن نیز طراحی کاربرپسندی دارد.

جدیدترین پست‌های وبلاگ

بار ترافیکی و نکات مربوط به آن

محموله های ترافیکی به کالایی گفته میشود که اوزان و ابعاد آن نسبت به استاندارد ماشین های باری بسیار زیاد هستند. در صورتیکه اوزان و ابعاد کالایی به حدی باشد که از ظرفیت های قانونی حمل بار بیشتر گردد، عبارت محموله ترافیکی به آن اطلاق می شود.

مشاهده بیشتر

انواع بسته بندی در حمل و نقل

مهم ترین هدف بسته بندی آن است که در فاصله نهایی حمل ونقل و نگهداری ، صفات و مشخصات اصلی کالا حفظ شود و از صدمات احتمالی به کالا جلوگیری به عمل آید.

مشاهده بیشتر

انواع بیمه باربری

در این مقاله به بررسی انواع بیمه‌های باربری و ویژگی‌های هر کدام می‌پردازیم.

مشاهده بیشتر
image
image
image
image
image

آخرین اخبار

image
image
image
image
image

© 2022 طراحی و توسعه توسط CSTco