بلاگ

image
image
image
image
image

جدیدترین پست‌های وبلاگ

شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایااشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها.

آیا کامیون‌ها هم تنوع دارند؟

یکی از عوامل تعیین‌کننده در هزینۀ حمل و نقل بار، نوع کامیون باربری است. اگر می‌خواهید بدانید انواع مختلف کامیون چه مشخصات و ویژگی‌هایی دارند، این متن را مطالعه کنید.

مشاهده بیشتر

باربری اینترنتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

امروزه ارائۀ خدمات باربری به‌صورت هوشمند، با تسریع روند حمل و نقل و تسهیل در ارتباط بین عرضه و تقاضا، موجب کاهش هزینه‌ها، بهینه‌سازی مصرف و افزایش بهره‌وری بسیاری از کسب و کارها شده است.

مشاهده بیشتر

بیمه باربری و مزایای آن

بیمه باربری یا به اصطلاح عام بیمه بار، پوشش بار در مقابل خطرات فیزیکی احتمالی در هنگام حمل و جابجایی Shipment می باشد. این شامل خطرات تهدید کننده ی بار یا ...

مشاهده بیشتر

انواع بیمه باربری

در این مقاله به بررسی انواع بیمه‌های باربری و ویژگی‌های هر کدام می‌پردازیم.

مشاهده بیشتر

انواع بسته بندی در حمل و نقل

مهم ترین هدف بسته بندی آن است که در فاصله نهایی حمل ونقل و نگهداری ، صفات و مشخصات اصلی کالا حفظ شود و از صدمات احتمالی به کالا جلوگیری به عمل آید.

مشاهده بیشتر

بار ترافیکی و نکات مربوط به آن

محموله های ترافیکی به کالایی گفته میشود که اوزان و ابعاد آن نسبت به استاندارد ماشین های باری بسیار زیاد هستند. در صورتیکه اوزان و ابعاد کالایی به حدی باشد که از ظرفیت های قانونی حمل بار بیشتر گردد، عبارت محموله ترافیکی به آن اطلاق می شود.

مشاهده بیشتر
image
image
image
image
image
\

© 2022 طراحی و توسعه توسط CSTco